Życie z Ducha jest lepsze

Zapraszamy do wspólnego oczekiwania na dar Ducha Świętego. Osoby mieszkające w różnych stronach Polski i żyjące różnymi charyzmatami będą mówić o tym, że „Życie z Ducha jest lepsze”.

Zapraszamy do udziału online w nowennie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Od soboty, 23 maja, będzie udostępniony materiał video do osobistej refleksji i modlitwy.

Plan nowenny przedstawia się następująco: w sobotę katecheza wprowadzającą, w niedzielę Wniebowstąpienia muzyczny przekaz pana Leopolda Twardowskiego i artystów poznańskich, a od poniedziałku, 25 maja, codziennie świadectwa ludzi związanych z naszą działalnością ewangelizacyjną. Osoby mieszkające w różnych stronach Polski i żyjące różnymi charyzmatami będą mówić o tym, że „Życie z Ducha jest lepsze”.

Mamy nadzieję, że ta nowenna, w trudnym czasie epidemii, pomoże nam lepiej przygotować się na ożywcze wylanie Ducha Świętego w dniu Pięćdziesiątnicy.

sobota, 30 maja 2020 - "O, jak dobrze i miło, gdy bracia w jedności trwają…" (Ps 133,1)

Wspólnota Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, Kraków

piątek, 29 maja 2020 - "Chwalcie Pana wśród tańców…" (Ps 150,4)

Rodzina Borkowskich - Diakonia Tańca Uwielbienia, Gdynia