Spotkanie modlitewne on-line

Dla spragnionych - Modlitwy, Ducha, Słowa, Wspólnoty

W tym czasie epidemicznych ograniczeń, zapraszamy, wraz ze Wspólnotą Góra Błogosławieństw, wszystkich spragnionych modlitwy i rozważania Ewangelii do uczestnictwa poprzez transmisję w otwartych spotkaniach modlitewnych, w każdy poniedziałek o 19:00.

Transmisje są dostępne na parafialnym kanale YouTube i na drugim programie naszej parafialnej telewizji internetowej.

Ewangelia na nadchodzącą niedzielę, 29 listopada 2020: Mk 13,33-37

Jezus powiedział do swoich uczniów:
«Uważajcie, czuwajcie, bo nie wiecie, kiedy czas ten nadejdzie. Bo rzecz ma się podobnie jak z człowiekiem, który udał się w podróż. Zostawił swój dom, powierzył swym sługom staranie o wszystko, każdemu wyznaczył zajęcie, a odźwiernemu przykazał, żeby czuwał.
Czuwajcie więc, bo nie wiecie, kiedy pan domu przyjdzie: z wieczora czy o północy, czy o pianiu kogutów, czy rankiem. By niespodzianie przyszedłszy, nie zastał was śpiących. Lecz co wam mówię, do wszystkich mówię: Czuwajcie!»