Pierwsza Komunia Święta

Sakrament Eucharystii to najważniejszy sakrament każdego chrześcijanina. Aby go przyjąć, trzeba się do niego dobrze przygotować.

Do Pierwszej Komunii Świętej przystępują dzieci z trzecich klas szkół podstawowych. Dzieci są przygotowywane przez brata Tomasza Łakomczyka w czasie zajęć katechetycznych w Szkole Podstawowej, a także podczas dodatkowych spotkań przy parafii.

W naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 10 maja 2020 roku (druga niedziela maja).

Daty Pierwszej Komunii Świętej w kolejnych latach: 9 maja 2021 roku (druga niedziela maja), 14 maja 2022 roku (druga sobota maja).