Grupa Modlitwy Ojca Pio

Postać Zakonnika z San Giovanni Rotondo fascynuje i pociąga miliony ludzi na całym świecie. Liczne grono jego duchowych synów i córek tworzy dziś Grupy Modlitwy Ojca Pio.

W Polsce działa ponad trzysta takich grup.

Grupa Modlitwy Ojca Pio spotyka się dwa razy w miesiącu:

- 23 dnia miesiąca (gdy wypada w niedzielę, spotkanie jest przenoszone na inny dzień) – na nabożeństwie przez wstawiennictwo Ojca Pio i na mszy świętej o godz. 18.00. Członkowie Grupy włączają się w przygotowanie liturgii i modlą się w intencjach składanych przez wiernych. Po mszy świętej odbywa się spotkanie formacyjne w Domu Spotkania.

- w drugi wtorek miesiąca - rozważanie Ewangelii

Asystentem duchowym jest br. Tomasz Duszyc.

Więcej o Grupach Modlitwy Ojca Pio: www.gmop.pl