Kaplica św. Franciszka w Gierałcicach

Kaplica w DPS w Gierałcicach – msza święta w niedziele o 8.30

Dom Pomocy Społecznej w Gierałcicach

Podstawowym celem działania Domu Pomocy Społecznej w Gierałcicach jest zapewnienie stałego pobytu oraz opieki medycznej, pielęgniarskiej i rehabilitacji osobom dorosłym niepełnosprawnym intelektualnie i fizycznie.

Dom Pomocy Społecznej w Gierałcicach jest jednostką budżetową powiatu kluczborskiego. Zamieszkuje w nim 70 osób, mężczyzn w wieku 20 - 65 lat. Większość podopiecznych to osoby ze znacznym i głębokim stopniem upośledzenia umysłowego oraz ze złożonymi schorzeniami współistniejącymi.

W Domu znajduje się kaplica pw. św. Franciszka.

Zobacz więcej: DPS Gierałcice