Domowy Kościół

Domowy Kościół to nazwa gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie. Powstał on z połączenia charyzmatów Ruchu Światło-Życie i pochodzącego z Francji ruchu małżeńskiego Equipes Notre-Dame.

Chcemy żyć łaskami sakramentu małżeństwa i celebrować go w naszej codzienności. Spotykamy się mniej więcej raz w miesiącu z kapłanem – moderatorem w mniejszych grupach kilku małżeństw (tzw. kręgach).

Spotkania:

Msza święta w II niedzielę miesiąca o godz. 10:30

Spotkania kręgów odbywają się w domach

Opiekunowie:

br. Tomasz Regiewicz, br. Rafał Tański