Rodzina Radia Maryja i Rodzina Szkaplerzna

Radio Maryja, wykorzystując nowoczesne środki przekazu włącza się w Nową Ewangelizację, by prawda o Jezusie Chrystusie dotarła aż po krańce ziemi. W łączności z Ojcem Świętym, z całym Kościołem, księżmi i biskupami prowadzi słuchaczy drogami świętości.

Przy Radio Maryja powstały i powstają Terenowe Biura Radia Maryja, Koła Przyjaciół Radia Maryja, Podwórkowe Koła Różańcowe Dzieci i Młodzieżowe Koła Przyjaciół Radia Maryja. Celem ich działania jest rozwijanie dzieła ewangelizacji przez osoby świeckie, zachęcanie do słuchania Radia Maryja, kolportaż prasy katolickiej, organizowanie pielgrzymek oraz przyjmowanie ofiar na cele katolickiego Radia Maryja. Tworzą one wielką Rodzinę Radia Maryja.

Spotkania:

Msza święta 16. dnia każdego miesiąca o godz. 18:00, po mszy spotkanie formacyjne w sali nr 13

Opiekun:

br. Czesław Wrona